Optyk Pyrzyce | Optyk Płuciennik

Optyk Płuciennik w Pyrzycach

Optyk Płuciennik logo

Nasz optyk w Pyrzycach powstał w 2021 roku.

Mimo, że nasz salon optyczny działa stosunkowo od niedawna tak obsługa ma już za sobą wieloletnie doświadczenie w branży. W naszym salonie optycznym do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, by oprawy okularowe dopasowane były do kształtu twarzy, gustu czy preferencji osób, które nam zaufały. Posiadamy szeroką gamę produktów tylko od renomowanych w środowisku optycznym producentów. Optyk Pyrzyce Płuciennik to przede wszystkim podparta wieloletnim doświadczeniem obsługa, której warto zaufać.

W naszym salonie optycznym w Pyrzycach (oraz mieście Skwierzyna) oferujemy państwu ponad 2000 oprawek okularowych renomowanych producentów w różnych cenach. Optyk Płuciennik to rodzinna firma, naszą misją jest byś zawsze widział dobrze.

 

Optyk Pyrzyce - Badanie Wzroku

Przy uprzednim zapisie świadczymy badanie wzroku (pełne badanie optometryczne), które wykonywane jest przez certyfikowanego optometrystę. W przypadku gdy zdecydują się Państwo zrobić u nas okulary wówczas badanie jest darmowe. W przypadku chęci zapisu na badanie, proszę kontaktować się telefonicznie lub skorzystać z przycisku poniżej, który prowadzi do naszej strony na Facebooku.

 

Optyk Pyrzyce - Godziny Otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 09:30 – 17:00

 Sobota: 09:30 – 13:00

plac Wolności 2
74-200 Pyrzyce
salon optyczny pyrzyce optyk płuciennik
optyk pyrzyce salon optyczny w pyrzycach optyk pluciennik
salon optyk pluciennik pyrzyce