Optyk Skwierzyna | Optyk Płuciennik

Optyk Płuciennik w Skwierzynie

Optyk Płuciennik logo

Nasz optyk w Skwierzynie powstał w 2017 roku.

Od tego czasu dbamy o to by każdy odwiedzający nas klient został profesjonalnie obsłużony. W naszym salonie optycznym oferujemy szeroki wybór opraw do okularów oraz szkła okularowe tylko od renomowanych producentów.
Optyk Płuciennik to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, do jego gustu i preferencji, aby okulary stanowiły dla niego poza podstawową funkcją również niebanalny dodatek do stylizacji.

W obu naszych salonach (również w mieście Pyrzyce) znajdą Państwo ponad 2000 oprawek okularowych w każdej cenie, dzięki temu każdy klient, który do nas zawita z pewnością znajdzie coś dla siebie. Optyk Skwierzyna Płuciennik to rodzinna firma, dla nas najbardziej liczysz się Ty, oraz Twój wzrok.

 

Optyk Skwierzyna - Badanie Wzroku

 

W ofercie naszego optyka znajduje się również badanie wzroku wykonywane przez doświadczonego optometrystę. Badanie przy wykonaniu u nas okularów jest darmoweBadanie optometryczne świadczymy w środy, przy uprzednim zapisie. W celu zapisania się na badanie proszę o kontakt telefoniczny lub za pomocą przycisku poniżej kierującego do naszej strony na Facebooku.

 

Optyk Skwierzyna - Godziny Otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00

 Sobota: 10:00 – 13:00

Niepodległości 1
66-440 Skwierzyna​
salon optyczny w skwierzynie optyk płuciennik
optyk w skwierzynie
badanie wzroku skwierzyna